Dzień życzliwości i morskie sukcesy

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień (Hello World Day) w naszej szkole zakwitło drzewo życzliwości. Do planszy z jego konturem można było przyczepiać karteczki z dobrym słowem dla klasy lub kogoś wyjątkowego. Następnie karteczki te trafiły do adresatów. Było mi niezmiernie miło, że dzieci pomyślały także o mnie. 🙂

20161121_105941

Z okazji zbliżającego się Święta Szkoły odbywa się cała masa konkursów o tematyce morskiej. Jak dotąd, mamy na koncie jeden sukces. Nasza Ala G. zdobyła zaszczytny tytuł Mistrza Klas III w Morskim Konkursie Recytatorskim. Gratulujemy!

Bierzemy też udział w konkursie plastycznym o tematyce marynistycznej. Jestem urzeczona postępami, jakie dzieci robią w tej dziedzinie. Gdy porównuję ich prace z klasy drugiej i trzeciej, nie mogę się nadziwić, jak duże postępy poczyniły. Oby tak dalej!

Dopisek z 24.11.2016 r.: Natalia otrzymała nagrodę za swoją pracę plastyczną, zaś wyróżnione zostały prace: Ali G., Dorotki, Kasi i Zosi. Brawo!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Ponadto starujemy w konkursie literackim na 3 kartki z dziennika. Za zgodą dziewczynek rzuciłam pobieżnie okiem na ich prace. Trzymam za Was kciuki!

20161121_101431

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.