Andrzejki we Frajdzie

Wszyscy nie mogliśmy się doczekać dnia tej wycieczki. Mimo iż była to już nasza czwarta wizyta w tym samym miejscu, byliśmy podekscytowani i z niecierpliwością oczekiwaliśmy przygotowanych tam dla nas atrakcji. W wycieczce uczestniczyły trzy klasy: 2a, 3a i my-3b.

dekor-20161130_101521

We Frajdzie przywitali nas dwaj magowie: Herold i Belzebub (oryginalnie jak na magów). Jak się potem okazało, był to znany aktorski duet z teatru Uhuru w naszym mieście. 🙂 Zabawne, że jechaliśmy ok. 100 km, żeby spotkać swoich.

Do magów ustawiła się długa kolejka dzieci pragnących poznać swoją przyszłość. A Herold z Belzebubem dwoili się i troili wymyślając ciekawe przepowiednie. Następnie lepiliśmy w glinie. Bardzo mnie ten punkt programu ucieszył, bo znajduje się w programie klasy trzeciej. Udało się więc tego dnia upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Potem wspólnie przygotowaliśmy pizzę. Uczniowie mają już wprawę w jej przyrządzaniu. Dzisiejszy wypiek był bezsprzecznie najsmaczniejszym, jaki udało nam się we Frajdzie zrobić.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.