Zielona szkoła

Na jakiś czas wyłączyłam się z blogowania. Najpierw z powodów zdrowotnych, potem w związku z natłokiem spraw i obowiązków, które spiętrzyły się z powodu mojej nieobecności.

Zacznę od końca, czyli od sprawy najświeższej, to jest zielonej szkoły, z której wczoraj wróciliśmy. Wybraliśmy się do Frajdy, bo gdzieżby indziej! 🙂 Jak zwykle, czekało tam na nas mnóstwo atrakcji i przebojowa kadra, którą dzieci bardzo polubiły.

Uwielbiamy to miejsce

Wyjątkowo prowadziłam relację  na fb, żeby rodzice wiedzieli na bieżąco, co robimy.

Pierwszego dnia wybraliśmy się na wycieczkę rowerową do rezerwatu przyrody. Ponadto mieliśmy dyskotekę z karaoke i nieograniczony dostęp do sprzętu sportowego, z którego uczniowie chętnie korzystali.

Kolejnego dnia czekały na nas wodne atrakcje. Jedna z nich (kajaki) nie wypaliła z powodu zbyt dużej fali. Udało nam się natomiast odbyć rejs katamaranem. Było to dla wielu nie lada przeżycie. Osobiście nie przepadam za taką formą rekreacji, ale poświęciłam się dla swoich podopiecznych. Przez cały rejs siedziałam sztywno, kurczowo trzymając się poręczy. 😀 Taka to była przyjemność. Byliśmy jedyną grupą, w której tego dnia nikt nie nakarmił rybek, jak to nazwał pan kapitan. 😀

Zamiast kajaków zaproponowano nam wspinaczkę po ściance. Ponieważ grupa była mało liczna, a instruktor szalenie miły, chętni uczniowie wspinali się wielokrotnie. Niektórym udało się wspiąć na samą górę. Super!

Następnym punktem programu były podchody. Skorzystałam z możliwości oczekiwania na grupę w bardzo urokliwym miejscu – na pobliskiej plaży. Dzieci zaś bawiły się pod opieką instruktorów.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Na koniec integrowaliśmy się przy ognisku. Trwało to megakrótko, ponieważ dzieci szybko usmażyły kiełbaski i poprosiły o możliwość zabawy na boisku. Uwzględniłyśmy ich potrzebę.

Czas w zielonej szkole upłynął bardzo szybko. Przywieźliśmy ze sobą niezapomniane wrażenia.

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.